Fitocosmetics Kremowa Henna - Kolor: Kasztan 50 ml

SALE %
6,99 zł 11,87
F
Dostawa już od 9,99zł
F
Wysyłka do 24h
F
DARMOWA dostawa od 69,99zł

OPIS

Fitocosmetics Kremowa Henna - Kolor: Kasztan 50 ml

Producent: Fitocosmetics

Kolor: Kasztan

Pojemność: 50 ml

Dla kogo jest przeznaczony Fitocosmetics Kremowa Henna - Kolor: Kasztan 50 ml ?

Henna jest polecana do każdego typu włosów, które potrzebują odżywienia oraz nawilżenia. Jednak wybrany odcień naturalnej, roślinnej farby nie powinien być jaśniejszy od koloru wyjściowego Twoich włosów.

Jak działa Fitocosmetics Kremowa Henna - Kolor: Kasztan 50 ml?

Kremowa henna do włosów jest w kolorze kasztanu, nadaje ona włosom, również siwym, głęboki oraz nasycony kolor. Henna wzmacnia włosy oraz doskonale je pielęgnuje. Zawiera cenny olej łopianowy, dzięki którym włosy są odżywione, gładkie i pełne blasku. Już po pierwszym użyciu naturalnej, roślinnej farby włosy będą wyglądały zdrowiej, a regularne stosowanie sprawi, że włosy staną się gęstsze i jedwabiście miękkie.

Jak stosować Fitocosmetics Kremowa Henna - Kolor: Kasztan 50 ml ?

Nanieść hennę na czyste, suche lub lekko wilgotne włosy od cebulek aż po same końce. Pozostawić ją na 10-45 minut w zależności od pożądanej intensywności koloru (im dłuższy czas aplikacji, tym kolor jest intensywniejszy). Pamiętaj, że ostateczny efekt jest uzależniony od naturalnego koloru włosów i ich struktury. Następnie umyć włosy ciepłą wodą bez użycia szamponu. Ważna do końca czerwca 2019

OPINIE O PRODUKCIE

Dodaj własną opinię

PORADY
I INSPIRACJE