Wesołych Świąt! Cały asortyment -10% taniej z kodem: ZAJACZEK2019

AA Ideal Tone Perfekcyjne dopasowanie 103 Light Beige 30 ml


AA Ideal Tone Perfekcyjne dopasowanie 103 Light Beige 30 ml jest obecnie niedostępny w naszym magazynie. Ostatnia cena AA Ideal Tone Perfekcyjne dopasowanie 103 Light Beige 30 ml wynosiła 18.87.

OPIS

AA Ideal Tone Perfekcyjne dopasowanie 103 Light Beige 30 ml

Producent: AA

Pojemność: 30 ml

Dla kogo jest przeznaczony AA Ideal Tone Perfekcyjne dopasowanie 103 Light Beige 30ml?

Jeżeli poszukujesz znakomitego podkładu, którego stopień dopasowania do naturalnego odcienia skóry jest perfekcyjny - jest to produkt dla Ciebie wręcz idealny! Może być z powodzeniem  stosowany do każdego typu cery. Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem tego typu produktu - sięgnij właśnie po propozycję marki AA, a nie zawiedziesz się. Wyróżnia się zaawansowanym składem, który nie tylko umożliwia ukrycie niedoskonałości, ale także pielęgnuje skórę.

Jak działa AA Ideal Tone Perfekcyjne dopasowanie 103 Light Beige 30ml?

Sięgając po opisywany podkład, zapewniasz sobie prawdopodobnie najlepszą bazę do niesamowitego makijażu. Charakteryzuje się bardzo dobrym pokryciem wszelkich niedoskonałości, jest trwały (utrzymuje się nawet do 16 godzin od nałożenia), nawilżając jednocześnie skórę. Wszystko to daje piorunujący efekt. Nieskazitelny makijaż jest w zasięgu ręki!

Jak stosować AA Ideal Tone Perfekcyjne dopasowanie 103 Light Beige 30ml?

AA Ideal Tone został dokładnie przetestowany dermatologicznie i posiada hipoalergiczną kompozycję zapachową, co przekłada się na jego całkowite bezpieczeństwo stosowania. Generalnie podkład należy nakładać na oczyszczoną wcześniej skórę przy pomocy, np. płaskiego pędzelka lub gąbki. Ostatecznie nic się nie stanie jeżeli wykorzystasz do tego celu palce, jednak efekt może być mniej zadowalający.

OPINIE O PRODUKCIE

Dodaj własną opinię

PORADY
I INSPIRACJE