Z okazji DNIA MAMY - kosmetyki -20% taniej z kodem: MAMA2019!

LancrOne Sunshade Minerals - Zestaw 15 szt etui czarne SM1517


LancrOne Sunshade Minerals - Zestaw 15 szt etui czarne SM1517 jest obecnie niedostępny w naszym magazynie. Ostatnia cena LancrOne Sunshade Minerals - Zestaw 15 szt etui czarne SM1517 wynosiła 122.98.

OPIS

LancrOne Sunshade Minerals - Zestaw pędzli do makijażu 15 sztuk

Kolor etui: czarne

Zestaw profesjonalnych pędzli do makijażu z włosia syntetycznego. Miękkie, poręczne, bardzo wygodne w użyciu, solidnie wykonane. Struktura włosia zapobiega pyleniu i osypywaniu się kosmetyków. Pędzle są delikatne i nie uczulają, mogą być stosowane przez osoby ze skórą wrażliwą i skłonną do podrażnień. Łatwe do czyszczenia i konserwacji, szybko wysychają. Odporne włosie długotrwale zachowuje swoje właściwości. Całość zamknięta w stylowym, czarnym, pikowanym etui zasuwanym  z 15 przegródkami na pędzle.

Rodzaje pędzli w zestawie:

LARGE POWDER (długość 40 mm, szerokość 38 mm) - Duży pędzel do pudru, idealny do nakładania pudrów sypkich, prasowanych oraz w kamieniu, niezastąpiony przy aplikacji pudrów i podkładów mineralnych a także różu czy bronzera. Włosie ułożone i wycieniowane na odpowiedniej długości osadzono w okrągłej skuwce.

POWDER BRUSH (długość 33 mm, szerokość 33 mm) - Pędzel przeznaczony do nakładania pudrów sypkich, prasowanych oraz w kamieniu, niezastąpiony przy aplikacji pudrów i podkładów mineralnych a także różu czy bronzera. Włosie ułożone i wycieniowane na odpowiedniej długości, tworząc tzw. kulkę osadzono w okrągłej skuwce.

FLAT TOP KABUKI BRUSH (długość 30 mm, szerokość 35 mm) - Pędzel idealny do nakładania podkładów mineralnych i pudrów. Dzięki specjalnym włóknom wewnątrz włosia oraz płaskiemu kształtowi kosmetyki z łatwością rozprowadzają się na powierzchni skóry.

LARGE ANGLED CONTOUR (długość 30 mm, szerokość 24 mm) - Skośnie ścięty pędzel do różu i bronzera. Poprzez odpowiednią technikę łamania włosia można osiągnąć różne efekty, np. pogłębienie różu.

FOUNDATION (długość 25 mm, szerokość 22 mm) - Specjalnie wyselekcjonowane włosie syntetyczne Racoon umożliwia bardzo precyzyjne rozprowadzenie podkładu na skórze, dlatego świetnie sprawdza się przy płynnych oraz tłustych podkładch. Włos Racoon jest niezwykle delikatny, a jednocześnie sztywny.

LARGE FLUFF (długość 14 mm, szerokość 15 mm) - Duży pędzel do cieniowania oczu, mieszania cieni i pudrów. Idealny do konturowania i uwydatniania kości policzkowych.

PRECISION FLAT ANGLED (długość 10 mm, szerokość 9 mm) - Pędzel specjalnie zaprojektowany do dokładnego konturowania twarzy, szczególnie okolic oczu i nosa.

TAPERED BLENDING (długość 15 mm, szerokość 8 mm) - Pędzel przeznaczony do mieszania i łączenia ze sobą cieni w załamaniu powieki i rozcierania granic. Zaokrąglone i stożkowo ułożone włosie osadzone w okrągłej skuwce.

SMALL TAPERED BLENDING (długość 12 mm, szerokość 7 mm) - Pędzel, którego zadaniem jest mieszanie i łączenie ze sobą cieni w załamaniu powieki i rozcierania granic. Zaokrąglone i stożkowo ułożone włosie osadzone w okrągłej skuwce.

BLENDING (długość 14 mm, szerokość 12 mm) - Owalny pędzel do mieszania kolorów i rozcierania granic. Świetny do nakładania cieni na całą powiekę. Włosie ułożone owalnie w lekko spłaszczonej skuwce

EYE SHADING (długość 14 mm, szerokość 12 mm) - Pędzel do cieniowania powiek, idealny do uzyskania intensywnego koloru na powiece. Przeznaczony do cieni sypkich, kremowych, pigmentów. Włosie ułożone owalnie w lekko spłaszczonej skuwce.

SMALL ANGLE (długość 5 mm, szerokość 5 mm) - Skośnie ścięty pędzel, służy do nakładania cienia na brwi w celu ich przyciemnienia lub wypełnienia luki po nierówno odrastających włoskach. Umożliwia wykonanie korekty brwi i nadania im odpowiedniego kształtu. Idealny również do kresek na górnej i dolnej linii rzęs.

SMUDGE (długość 8 mm, szerokość 5 mm) - Pędzel kosmetyczny zaprojektowany do rysowania i rozcierania kresek na dolnej i górnej linii rzęs, idealny do efektu "smoky eyes", Syntetyczne, miękkie włosie HD, ułożono i odpowiednio wycieniowano. Króciutkie włosie, lekko zaokrąglone na brzegach czyni ten pędzel idealnym i niezastąpionym narzędziem do wykonania "przydymionego" makijażu oka.

EYE SHADING (długość 5 mm, szerokość 7 mm) - Precyzyjny pędzel do cieniowania powiek, za pomocą którego możliwe jest uzyskanie intensywnego koloru na powiece. Idealny do cieni sypkich, kremowych, pigmentów. Włosie ułożone owalnie w lekko spłaszczonej skuwce.

LIP BRUSH (długość 9 mm, szerokość 4 mm) - Szpiczasty pędzel do malowania ust służący do rozprowadzania pomadek ochronnych, błyszczyków oraz szminek.

OPINIE O PRODUKCIE (4)

Dodaj własną opinię

Świetny stosunek ceny do jakości!

Cena niższa niż na stronie dystrybutora :) Jestem mega zadowolona!

Świetne pędzle na prezent gwiazdkowy.

Dziękuję za szybką wysyłkę! :--)

PORADY
I INSPIRACJE