Wesołych Świąt! Cały asortyment -10% taniej z kodem: ZAJACZEK2019

Lokomotiv 8 drażetek

13,24 zł
F
Dostawa już od 9,99zł
F
Wysyłka do 24h
F
DARMOWA dostawa od 69,99zł

OPIS

Lokomotiv 8 drażetek

Producent: Aflofarm

Pojemność: 8 drażetek

Dla kogo jest przeznaczony Lokomotiv 8 drażetek ?

Jest to specjalistyczny preparat, którego zastosowanie ma na celu ograniczenie dyskomfortu spowodowanego przez żołądek podczas podróży samochodem bądź innym środkiem lokomocji. Jeżeli zatem zmagasz się lub Twoje dziecko z tego typu problemem - sięgnij po sprawdzony sposób na ograniczenie złego samopoczucia i przywrócenie chęci do życia podczas podróży. Postaw na Lokomotiv i ciesz się jego właściwościami!

Jak działa Lokomotiv 8 drażetek ?

Tajemnicą działania Lokomotiv jest najwyższej jakości ekstrakt pozyskiwany z kłącza imbiru, będącego bogatym źródłem wielu substancji aktywnych o prozdrowotnym działaniu. Generalnie zmniejsza uczucie dyskomfortu (objawiającego się odruchami wymiotnymi oraz skołowaniem) i spadku samopoczucia podczas jazdy samochodem, pociągiem, samolotem lub autobusem. Stymuluje produkcję i wydzielanie śliny oraz soku żołądkowego. Dzięki Lokomotiv, podróż przebiegnie o wiele spokojniej, a Twoje dziecko zamiast się męczyć, będzie mogło cieszyć się widokami za oknem.

Jak stosować Lokomotiv 8 drażetek ?

Produkt może być z powodzeniem stosowany zarówno przez dorosłych, jak i dzieci powyżej 6 roku życia. Proponowana dawka to 2 drażetki, na około pół godziny przed planowaną podróżą lub w trakcie jej trwania. Jeżeli 1 dawka nie wystarczy, można wprowadzić 2 podczas jazdy. Jest to jeden z najlepszych preparatów, po które można sięgnąć w kontekście problemów lokomocyjnych.

OPINIE O PRODUKCIE

Dodaj własną opinię

PORADY
I INSPIRACJE