W zdrowym ciele, zdrowy duch! Suplementy diety -10% taniej z kodem: WIOSNA2019

Silcatil - Skarpetki złuszczające 1 para

SALE %
14,35 zł 17,94
F
Dostawa już od 9,99zł
F
Wysyłka do 24h
F
DARMOWA dostawa od 69,99zł

OPIS

Silcatil - Skarpetki złuszczające 1 para

Producent: Silcatil

Pojemność: 1 para

Skarpetki złuszczające Silcatil skutecznie usuwają zrogowaciały naskórek, niwelują odciski i zgrubienia oraz zmiękczają i nawilżają skórę stóp.

Skarpetki wypełnionych aktywnie działającym płynem to bezpieczny i niezwykle prosty zabieg pedicure, który może być samodzielnie wykonywany w domu.

Zauważalną poprawę kondycji skóry stóp można zaobserwować już po jednym zastosowaniu skarpetek Silcatil!

Działanie

Proces złuszczania jest naturalnym mechanizmem skóry, która w ten sposób pozbywa się martwych, zrogowaciałych komórek. Roślinne kwasy – glikolowy, salicylowy, mlekowy, działają keratolitycznie, intensywnie zmiękczają skórę oraz usuwają martwy naskórek. Rozpuszczając wiązania między komórkami naskórka – powodują intensywne złuszczanie. Z obecnych w składzie hydroksykwasów – kwas glikolowy ma najmniejszą cząsteczkę, co sprawia, że łatwiej przenika w głąb skóry.

W połączeniu z długością trwania zabiegu (ok. 2h) sprawia to, że składniki aktywne przenikają w głębsze warstwy naskórka, rozluźniając tam wiązania między komórkami. Może to powodować, że skóra złuszczać się będzie płatami, ponieważ od warstwy rogowej odkleja się jednocześnie kilka poziomów komórek, widocznych jako płat. Dzięki temu wszelkie odciski, zgrubienia i zrogowacenia zostają usunięte, odsłaniając nowy, jedwabiście gładki naskórek.

Mocznik wiąże wodę w głębszych warstwach skóry zapewniając ekstremalne nawilżenie. Dodatkowo, naturalnie pobudza odnowę naskórka i przyspiesza usuwanie martwych komórek. W efekcie – skóra staje się miękka i gładka.

Sposób użycia

Skarpetki nałóż na czyste i suche stopy, tak by płyn się nie wylał. Pozostaw na około 2 godziny. Następnie dokładnie opłucz stopy wodą i osusz ręcznikiem. Dla wzmocnienia efektu możesz dodatkowo nałożyć bawełniane skarpety. Złuszczenie może się rozpocząć po 5-7 dniach od aplikacji i trwać nawet 2 tygodnie – w zależności od stanu skóry stóp.

Kolejny zabieg można wykonać dopiero po dwóch tygodniach od pierwszego!

OPINIE O PRODUKCIE (3)

Dodaj własną opinię

Nie sądziłam, że tam mocno złuszczają skórę. Generalnie jestem zadowolona niemniej jednak proces trwa kilka dni, a nie kilka godzin, jak sądziłam.

Byłam w szoku że tak ładnie złuszcza, niestety trochę to trwa ale coś za coś.

Mój faworyt:)

PORADY
I INSPIRACJE