REGENERUM regeneracyjna kuracja do stóp, skarpetki 1 para

SALE %
REGENERUM regeneracyjna kuracja do stóp, skarpetki 1 para jest obecnie niedostępny w naszym magazynie. Ostatnia cena REGENERUM regeneracyjna kuracja do stóp, skarpetki 1 para wynosiła 12.78.

OPIS

REGENERUM regeneracyjna kuracja do stóp, skarpetki 1 para

Producent: Regenerum

REGENERUM regeneracyjna kuracja do stóp jest skutecznym zabiegiem termoaktywnym.

Działanie

Regenerum regeneracyjna kuracja do stóp nie wymaga specjalistycznej wiedzy kosmetycznej, bądź kosmetologicznej. Kurację można przeprowadzić samodzielnie w warunkach domowych. Zadaniem produktu jest odżywienie oraz głębokie nawilżenie mocno wysuszonej skóry stóp. Poprzez nasączenie skarpetek produktem pory na stopach szybciej się otwierają i tym samym pozwalają na czerpanie z bogactwa składników kuracji.

Olej z róży poprzez wysoką zawartość kwasów tłuszczowych, pomaga zregenerować wymagającą nawilżenia skórę. Masło Shea działa nawilżająco, zwiększa elastyczność naskórka i jednocześnie zapewnia ochronę przeciwbakteryjną.

Kwas hialuronowy odpowiada za nawilżenie i łagodzenie podrażnień, a dodatek alantoiny tylko wzmacnia właściwości kwasu hialuronowego. Z kolei mocznik oraz witamina E działają łagodząco na przesuszoną oraz bardzo zrogowaciałą skórę stóp.

Już po pierwszej aplikacji produktu można cieszyć się pięknymi i zadbanymi stopami.

Jak używać?

Produkt należy aplikować na suche i czyste stopy. Po zostawieniu na skórze produktu przez 35-50 minut można wmasować jego pozostałości. Nie ma konieczności ponownego umycia stóp po zakończonym zabiegu. Aby podtrzymać efekt, można ponowić aplikację serum według własnego uznania.

OPINIE O PRODUKCIE

Dodaj własną opinię