Oilatum Baby - Żel do mycia głowy i ciała dla niemowląt i dzieci 300 ml

SALE %
Oilatum Baby - Żel do mycia głowy i ciała dla niemowląt i dzieci 300 ml jest obecnie niedostępny w naszym magazynie. Ostatnia cena Oilatum Baby - Żel do mycia głowy i ciała dla niemowląt i dzieci 300 ml wynosiła 15.41.

OPIS

Oilatum Baby - Żel do mycia głowy i ciała dla niemowląt i dzieci 300 ml

Producent: Oilatum

Pojemność: 300 ml

Dla kogo jest przeznaczony żel do mycia głowy i ciała dla niemowląt i dzieci Oilatum Baby?

Żel nadaje się do codziennej pielęgnacji skóry delikatnej, przesuszonej oraz skłonnej do atopii i podrażnień. Kosmetyk można stosować już od pierwszego dnia życia. Świetnie sprawdzi się również u starszych dzieci.

Jak działa żel do mycia głowy i ciała dla niemowląt i dzieci Oilatum Baby?

Żel wyjątkowo skutecznie myje i oczyszcza, a sprawą łagodnej formuły redukuje ryzyko wystąpienia podrażnień skóry. Przeciwdziała dalszemu przesuszaniu się skóry głowy i ciała oraz pozwala dbać o ich naturalną barierę ochronną. Zawiera wyłącznie delikatne składniki. Jest pozbawiony mydła, co powoduje, że nie szczypie w oczy i jest w pełni delikatny dla dziecięcej skóry. Można go również stosować do mycia włosów. Jako że wytwarza więcej piany niż podobne, dostępne na rynku produkty, jest bardzo łatwy i przyjemny w użyciu.

Jak stosować żel do mycia głowy i ciała dla niemowląt i dzieci Oilatum Baby

Niewielką ilość żelu nakładamy na dłoń lub myjkę, spieniamy bez dodatku wody, a następnie delikatnie wmasowujemy w zwilżoną skórę oraz włosy dziecka i dokładnie spłukujemy.

OPINIE O PRODUKCIE

Dodaj własną opinię

PORADY
I INSPIRACJE